MOLLER BALTIC IMPORT

Iespaidīga vēsture un mūsdienīgs skats nākotnē – Moller Baltic Import ir daļa no Norvēģijas uzņēmuma Moller Mobility Group saimes, un Latvijā pārstāv Volkswagen un Audi zīmolus. Moller Mobility Group stāsts aizsākās 1936.gadā un šobrīd tā ir izaugusi par vienu no vadošajiem Ziemeļeiropas automobiļu uzņēmumiem.

KAPITEL

“Kapitel”, agrākais “E.L.L. Real Estate”, ir viens no lielākajiem nekustamo īpašumu uzņēmumiem Baltijas valstīs. Tas attīsta un pārvalda tirdzniecības centrus, viesnīcas un biroju ēkas. Uzņēmuma nekustamo īpašumu portfelis ietver sevī vairāk nekā 190 000 m² nomājamas platības.

AVON

Viena no pasaulē vadošajām skaistumkopšanas produktu un saistītu preču tiešās tirdzniecības kompānijām. Jau vairāk kā 130 gadus, Avon atbalsta skaistumu, inovācijas, optimismu un, vairāk par visu, sievietes. Avon ietver virkni zīmolu un piedāvā iegādāties plašu produktu klāstu. Ienākumi no īpaši radītas produktu līnijas tiek pilnībā ziedoti labdarībai.

AGROUP

Inovatīva programmnodrošinājuma kompānija ar fokusu uz personāla vadības risinājumu nodrošināšanu lielākajiem Baltijas un Austrumeiropas uzņēmumiem. Mūsu produkti jau 15 gadus palīdz vienkāršot un samazināt procesu komplicētību un uzlabot produktivitāti vairāk kā 550 uzņēmumiem 22 valstīs. Apmierinātu klientu bāze turpina paplašināties.

RICEBERRY

Piedāvā inovatīvus, 100% dabiskus produktus ar unikālām garšas kombinācijām no Latvijā sastopamām ogām. Mēs saglabājam dabisko vērtību, svaigumu un sulīgumu pateicoties RiceBerry īpaši saudzīgai apstrādes tehnoloģijai. Mūsu klāsts sastāv no vairāk kā 120 produktiem un ietver ogu saldumus, ogu deserta mērces, ogu kečupus un ogu šokolādes.

SERVIER

Starptautiska, neatkarīga farmaceitiskā kompānija, ko pārvalda bezpeļņas fonds. Servier ir dibināta 1954.gadā Francijā un ir pārstāvēta 149 valstīs visā pasaulē. Kompānija tiecas uz nākotni, kurā kvalitatīva veselības aprūpe ir pieejama visiem. Latvijā Servier darbojas kopš 1998.gada un ir viena novadošām savas nozares kompānijām.

DAILY

Ar zīmolu Daily Latvijā un Igaunijā darbojas pusdienu restorāni, kafejnīcas, un ēdnīcas, kurās katru dienu maltīti ietur desmitiem tūkstošu cilvēku. Receptes radām sadarbībā ar uztura speciālistiem, tāpēc piedāvājums ir daudzveidīgs, sabalansēts un sniedz visu organismam nepieciešamo. Daily logotips nav reklāma. Tas ir paraksts, kas apliecina – mums patīk mūsu darbs un mēs uzņemamies par to atbildību.

KRASSKY

Starptautisks uzņēmums ar interjera saloniem Rīgā, Maskavā un Londonā. Piedāvājumā jaunākās dizaina mēbeļu, virtuvju, dekoratīvo un arhitektūras gaismekļu, apdares materiālu, audumu, paklāju un biroja mēbeļu kolekcijas, kas rūpīgi izraudzītas lielākajās nozares skatēs visā pasaulē. KRASSKY ir vairāk nekā 10 gadu pieredze privāto, sabiedrisko un biroju projektu realizēšanā no dizaina izstrādes līdz pilnībā iekārtotam objektam.

AB HOLDINGS

Dibināts 2011.gadā. Tā sastāvā ietilpst 9 kompānijas, kuras darbojas 7 nozarēs un savu produkciju eksportē uz 30 valstīm ar kopējo gada apgrozījumu 100 miljonu eiro apmērā. Holdings nodarbina 1800 darbinieku, kuri saskaņā ar holdinga misiju ražo augstākās kvalitātes pārtikas produktus un ikdienā vēcina uzņēmuma vīzijas piepildīšanos par Latviju kā pārtikušu valsti.

CAVERION

Caverion Latvija ir starptautisks uzņēmums ar vairāk kā 15 gadu pieredzi un sniedz kvalitatīvus inženiertehniskos un apsaimniekošanas pakalpojumus Latvijā. Galvenais mērķis ir nodrošināt klientiem kvalitatīvu, mūsdienīgu un daudzpusīgu pakalpojuma klāstu ilgstpējas risinājumu ieviešanā un uzturēšanā.