Oskars Čodors

Ēkas Pārvaldnieks

T.+371 29841969 | oskars.codors@sgcapital.lv

 

Biroja noma pie mums ir ļoti vienkārša. Duntes Nami nomniekiem, topošiem vai esošiem, ir jāzina tikai viens telefona numurs – Oskara.

Tev ir aktuāla biroja noma Rīgā un vēlies saprast kādēļ to darīt Duntes Nami? Atbildes atradīsi šeit – sadaļā, kurā esam apkopojuši visus nomnieka ieguvumus.

Tomēr vēlies Rīgas centra sniegtās priekšrocības? Mēs piedāvājam biroja nomu arī tur, jo mums piederošā biroju ēka Open Centre atrodas pašā Rīgas darījumu rajona sirdī.

Vēl viens moderns biroju komplekss SWH Biroju Centrs, kurš atrodas SG Capital pārvaldībā atrodas pavisam netālu – Skanstes ielā 50. SWH Biroju Centrs ir viens no lielākajiem biroju ēku kompleksiem Rīgā. Apmeklē kompleksa mājas lapu, lai uzzinātu par nomas iespējām un ar to saistītajiem jautājumiem.

Duntes Nami, Open Centre vai SWH Biroju Centrs – jebkurā gadījumā zvani vai atstāj ziņu zemāk un mēs ar Tevi sazināsimies!

Oskars ir klientu novērtēts īpašumu pārvaldnieks jau 10 gadu garumā. Pateicoties plašajam iemaņu un zināšanu klāstam, kas iegūts strādājot ar visdažādākajiem īpašumiem uzņēmumos ar augstākajiem nozares standartiem attiecībā uz klientu apkalpošanu, Oskars būs gan patīkams sadarbības partneris, gan zinās, kā visātrāk atrisināt ar ēku saistītos jautājumus.

Zvani Oskaram vai atstāj savu kontaktinformāciju zemāk!

Kontaktforma

captcha