Ēkai jauns apsaimniekotājs
01.10.2018

No 01.10.2018 DUNTES NAMI ir jauns apsaimniekotājs. SIA “Termex” tika izvēlēts pateicoties kompānijas nevainojamai reputācijai un vairāku gadu pieredzei energoefektivitātes risinājumu ieviešanā un uzturēšanā, kas saskan ar Duntes Nami īpašnieku vēlmi veidot ilgtspējīgus apstākļus savos īpašumos. Termex šobrīd apkalpo 70 klientus un kopējā ēku platība kompānijas pārziņā pārsniedz 705 000 m2. Ar inovatīvo risinājumu palīdzību kompānijas klienti vienlaikus strādā videi draudzīgākā veidā un samazina izmaksas. Vairāk informācijas kompānijas mājas lapā – www.termex.lv.

Jaunā apsaimniekošanas kompānija un ēkas pārvaldnieks Oskars strādās komandā, lai nomniekiem nebūtu sevi jāapgrūtina ar tehniskajiem jautājumiem un tie varētu pilnībā koncentrēties produktīvam darbam.

Visa nomniekiem nepieciešamā kontaktinformācija atodama šeit!

Aktuālā informācija par DUNTES NAMI nomai pieejamiem birojiem ir atrodama šeit!

Aktuālā informācija par OPEN CENTRE – SG Capital piederoša biroju ēka pašā Rīgas centrā – nomai pieejamiem birojiem ir atrodama šeit!

Vēl viens moderns biroju komplekss SWH Biroju Centrs, kurš atrodas SG Capital pārvaldībā atrodas pavisam netālu – Skanstes ielā 50. SWH Biroju Centrs ir viens no lielākajiem biroju ēku kompleksiem Rīgā. Apmeklē kompleksa mājas lapu, lai uzzinātu par nomas iespējām un ar to saistītajiem jautājumiem.

Vai arī zvani Oskaram, viņš varēs palīdzēt ar nomas jautājumiem visos SG Capital piederošajos biroja kompleksos!

Kontaktforma

captcha